losserrano-y-rbd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
losserrano-y-rbd

Ako volite Seranove i RBD ostanite i zabavite se i napravite poono postova...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Najcudniji brak ikada...

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Najcudniji brak ikada... Empty
PočaljiNaslov: Najcudniji brak ikada...   Najcudniji brak ikada... Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 11:23 pm

Zapravo radi se o braku izmedju coveka i KOZE...Covek se jednog jutra probudio i svojim bliznjim izjavio kako ostatak zivota zeli da provede sa svojom kozom koju je imao na imanju...Njegvu iznenadnu zelju nisu nikako mogli da shvate.Isao je na razne preglede kod psihijatra ne bi li saznali da li ima neke psihicke probleme,medjutim covek je bio potpuno zdrav.Svoju zelju je ispunio i idalje je u braku sa svojom kozom koju voli vise od svega... Da bi sve ovo bilo jos nenormalnije,vencanje je izvrseno u crkvi kao i svako normalno vencanje...to nije kraj,kao slag na tortu covek je izjavio da kao i savaki bracni par izvrsavaju bracne duznosti...strasno...
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Najcudniji brak ikada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najcudniji brak ikada...   Najcudniji brak ikada... Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 11:27 pm

jao pokazivala si mi ovo malo me podsetilo sad na nasu pricu o papagaju i monahinji
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Najcudniji brak ikada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najcudniji brak ikada...   Najcudniji brak ikada... Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 11:30 pm

znaci meni je ono bolesno............ali stvarno ..debilizam na nivou.. Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Jaca_Buntownica
Miembro
Jaca_Buntownica


Broj poruka : 170
Godina : 28
Location : Na pustom ostrvu sa Ponchom i Chrisom
Datum upisa : 09.02.2008

Najcudniji brak ikada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najcudniji brak ikada...   Najcudniji brak ikada... Icon_minitimeSre Feb 13, 2008 11:10 pm

daaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Najcudniji brak ikada... Empty
PočaljiNaslov: Re: Najcudniji brak ikada...   Najcudniji brak ikada... Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Najcudniji brak ikada...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
losserrano-y-rbd :: Svasta ponesto :: Zanimljivosti-
Skoči na: