losserrano-y-rbd
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
losserrano-y-rbd

Ako volite Seranove i RBD ostanite i zabavite se i napravite poono postova...
 
PrijemPrijem  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Intervju sa Alfonsom

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
tinta92
.:*Admin*:.
tinta92


Broj poruka : 469
Godina : 31
Datum upisa : 03.12.2007

Intervju sa Alfonsom Empty
PočaljiNaslov: Intervju sa Alfonsom   Intervju sa Alfonsom Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 3:39 pm

Jedan od glavnih krivaca za veliku popularnost tinejdzerske serije "Buntovnici", narocito zenskog dela publike,osvojio je cak i srce jedne od koleginica-Dulce Marie, skojom je i bo u vezi godinu ipo dana...
-Alfoso je izavio da mu je ljubav sporedna..."maksimalno sam posvecen karijeri.Ove godine necu imati vremaena za devojke jer me ocekuju premijere novog filma,nastavak snimanja serije 'RBD familia"i svetska turneja.
-nije zeleo da odgovori na pitanje dali je zbog Anahi raskinuo sa Dulce....vec je samo rekao-"Ne zelim da govorim o svom privatnom zivotu,samo cu vam reci da smo ja i Dulce u odlicnim odnosima.Sve ostalo je samo moja stvar.
-kroz intervju saznaje se da bi u buducnosti vise voleo da se bavi filmom i da bi rado hteo ulogu nekog negativca....
-glavni filmski uzor mu je ddim keri,pa bi stoga hteo da se oproba u nekoj komediji.
-na pitanje da li planira da napusti grupu rekao je " Sve ima svoj pocetak i kraj. Sigurno je da necemo jos dugo ostati zajedno.Uskoro ce svako krenuti svojim putem."
-takodje rekao je da su oni jedna slozna porodica i da je samo trac da je medju njima vlada rasulo...
-na glasine da ce se skinuti u filmu "Volverte a ver" samo je demantovao i rekao da nece to uradiiti bar za sada jer ne zaeli da se upusta u nesto sto mu moze ugroziti imidz...
-njegova platonska ljubav je holivudska glumica SRPSKOG porekla-Mila Jovovic...
Nazad na vrh Ići dole
Ninaenaaaaaaaaa
.:*Admin*:.
Ninaenaaaaaaaaa


Broj poruka : 1273
Godina : 31
Location : Al lado de mi Victor...
Datum upisa : 30.11.2007

Intervju sa Alfonsom Empty
PočaljiNaslov: Re: Intervju sa Alfonsom   Intervju sa Alfonsom Icon_minitimeUto Feb 12, 2008 3:48 pm

piz*a Ko ce bre da krene svako svojim putem?
Samo nek probaju da se raspadnu pa na silu bi ih naterala da pevaju
Nazad na vrh Ići dole
http://losserrano-y-rbd.forumsr.net
 
Intervju sa Alfonsom
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
losserrano-y-rbd :: RBD :: Alfonso-
Skoči na: